Uczniowie i absolwenci

ABSOLWENCI 2015

KLASA III A - wychowawca p. Ewa Maćkowiak



KLASA III B - wychowawca p. Robert Winiecki



KLASA III C - wychowawca p. Marcela Grzybowska



KLASA III D - wychowawca p. Bożena Malinowska



 ABSOLWENCI 2014
KLASA III A - wychowawca p. Magdalena Tarandt



KLASA III B - wychowawca p. Beata Zdunek



KLASA III C - wychowawca p. Anna Kubiak




ABSOLWENCI 2013

KLASA III A - wychowawca p. Małgorzata Hamrol
                                      


KLASA IIIB - wychowawca p. Dorota Stokłos
                       


KLASA IIIC - wychowawca p. Renata Antkowiak
                       


KLASA IIID - wychowawca p. Joanna Andrzejak
                       


ABSOLWENCI 2012

KLASA III A - wychowawca p. Sylwia Zagórska



KLASA III B - wychowawca p. Marta Kaczmarek



KLASA III C - wychowawca p. Ewa Maćkowiak


 
KLASA III D - wychowawca p. Bożena Malinowska
                 
                         



ABSOLWENCI 2011

KLASA III A - wychowawca p. Magdalena Tarandt

 

I rząd od lewej: Daniel Szyduk, Aleksandra Stefaniak, Sandra Czajkowska, Patrycja Gądysiak, Julia Kandulska, Daria Woźniak, wicedyrektor gimnazjum - pani Małgorzata Nowak, dyrektor gimnazjum - pan Włodzimierz Malinowski, Wychowawczyni - pani Magdalena Tarandt, Małgorzata Hartwich, Dominika Paszke, Milena Pietrzak, Sylwia Szepczyńska, Jakub Telenga.

II rząd ol lewej: Piotr Grześkowiak, Marcin Kłos, Mateusz Graczyk, Mateusz janz, Szymon Hermann, Mateusz Woźny, Patryk Baksalara, Jakub Duralski, Oskar Derak.

KLASA III B - wychowawca p. Anna Kubiak
            


I rząd od lewej: Magdalena Borowska, Katarzyna Przybysz, Magdalena Magdziarek, Sandra Heczko, Weronika Sztobryn, wicedyrektor gimnazjum - pani Małgorzata Nowak, dyrektor gimnazjum - pan Włodzimierz Malinowski, wychowawczyni - pani Anna Kubiak, Ewa Oleksy, Sanda Grabowska, Patyrycja Nowaczek, Dominika Banaszyk, Magdalena Nowicka.

II rząd od lewej:
Michał Nowka, Dawid Stawik, Albert Woźniak, Adrian Ziemliński, Przemysłw Olejniczak, Dominik Frost, Mateusz Bartos, Przemysław Messyasz, Krystian Nowaczyk.

KLASA III C - wychowawca p. Robert Winiecki

                          

I rząd od lewej: Anna Filipiak, Adriana Bartkowiak, Aleksandra Piechota, Natalia Magdziarek, wychowawca - pan Robert Winiecki, wicedyrektor gimnazjum - pani Małgorzata Nowak, dyrektor gimnazjum - pan Włodzimierz Malinowski, Paulina Rajszo, Kamila Januszczak, Jagoda Trela, Patrycja Łopata, Beata Litwiejko.

II rząd od lewej:
Patryk Jankowiak, Damian Wieczorek, Dominik Telenga, Żaneta Hamernik, Natalia Zwierzchlewska, Daniel Kaczmarek, Piotr Szymaniak, Patryk Włodarczak.



ABSOLWENCI 2010
KLASA III A - wychowawca p. Bożena Malinowska

I rząd od lewej: Michalina Torba, Julia Winiecka, Magdalena Kuźlan, Barbara Dulko, Katarzyna Spychała, Olga Maćkowiak, wicedyrektor gimnazjum - pani Małgorzata Nowak, dyrektor gimnazjum - pan Włodzimierz Malinowski, wychowawczyni - pani Bożena Malinowska, Justyna Skwierzyńska, Natalia Pajor, Natalia Czachowska, Patrycja Kalinowska, Daria Kozłowska.

II rząd od lewej: Rafał Dziemski, Leszek Glapa, Mateusz Gniatczyk, Miłosz Napierała, Sebastian Kaźmierczak, Bartosz Konieczka, Marcin Jankowiak, Piotr Wolender, Dawid Bekas, Marcin Kozłowski, Artur Glapa, Tomasz Milczarek.


KLASA III B - wychowawca p. Renata Antkowiak

I rząd od lewej: Marta Bednarz, Anna Krawczyk, Alicja Przybylska, Martyna Filus, Kinga Oleksy, wicedyrektor gimnazjum - pani Małgorzata Nowak, dyrektor gimnazjum - pan Włodzimierz Malinowski, wychowawczyni - pani Renata Antkowiak, Sandra Mańka, Natalia Rzepecka, Magdalena Paszke, Agnieszka Telenga, Anna Kubiaczyk.

II rząd od lewej: Dawid Kozioł, Tomasz Drab, Damian Koliński, Sebastian Bober, Mikołaj Stachowiak, Paweł Cierpiszewski, Oktawian Kupś, Tomasz Krukowski, Jakub Nowicki, Aleksander Naglik, Mateusz Piechota, Krystian Konwiński.


KLASA III C - wychowawca p. Małgorzata Hamrol

I rząd od lewej: Bartosz Świst, Weronika Bober, Kamila Gorońska, MArta Oses, Magdalena Napierała, wicedyrektor gimnazjum - pani Małgorzata Nowak, dyrektor gimnazjum - pan Włodzimierz Malinowski, wychowawczyni - pani Małgorzata Hamrol, Marta Górska, Agelika Cieczka, Maja Gorońska, Mikołaj Kowalak.

II rząd od lewej: Patryk Ginter, Paweł Oses, Miłosz Kaczmarek, Patryk Zbaraż, Tobiasz Giedwilas, Dominik Napierała, Wojciech Piechota, Krzysztof Templin, Kamil Ziemliński, Michała Mikołajczak, Leszek Pielucha.


KLASA III D - wychowawca p. Joanna Andrzejak


I rząd od lewej:

Marta Wicher, Magdalena Hejwosz, Joanna Kamińska, Jagoda Kaczmarek,

Monika Lachowicz, wicedyrektor gimnazjum - pani Małgorzata Nowak,

dyrektor gimnazjum - pan Włodzimierz Malinowski, wychowawczyni - pani

Joanna Andrzejak, Katarzyna Skrętkowska, Paulina Szynwelska, Paulina

Głowacz, Katarzyna Kozłowska, Amanda Ziemniewska, Hanna Wesołowska.

II rząd od lewej:

Mikołaj Grześkowiak, Adrian Przystański, Dominik Mikołajewski, Łukasz

Domagała, Maciej Ruta, Karol Nowak, Mateusz Malinowski, Mirosław

Napierała.


ABSOLWENCI 2009
Klasa IIIA - wychowawczyni  p. Bożena Malinowska


I rząd (od lewej):
Magdalena Boczek, Dominika Winiecka, Dominika Bernaczyk, Anna Stokłos, wicedyrektor gimnazjum - pani Małgorzata Nowak, dyrektor gimnazjum - pan Włodzimierz Malinowski, wychowawczyni - pani Bożena Malinowska, Dagmara Rucka, Agata Ceglarz, Milena Słomińska, Zuzanna Narożna;
II rząd (od lewej): Maciej Dekiert, Damian Stypiński, Przemysław Stawik, Dawid Wolniak, Mikołaj Dawidowski, Mateusz Przybył, Paweł Skotarczak, Marcin Oses, Bartosz Stypiński, Michał Krawczak.

Klasa IIIB - wychowawczyni  p. Małgorzata Nowak


I rząd (od lewej):
Weronika Pilarska, Sandra Różycka, Natalia Mocha, Paulina Nożyńska, Magdalena Kaźmierska, wychowawczyni - pani Małgorzata Nowak, dyrektor gimnazjum - pan Włodzimierz Malinowski, Małgorzata Mazurek, Martyna Bednarek, Paulina Pietrzak, Anna Osińska, Joanna Wojciechowska;
II rząd (od lewej): Mariusz Nadolny, Jakub Stypiński, Paweł Templin, Tomasz Żywalewski, Łukasz Skornowicz, Andrzej Robakowski, Krystian Słomiński.

Klasa IIIC - wychowawczyni  p. Sylwia Zagórska



I rząd (od lewej):
Anna Kuśnierz, Klaudia Wiktor, Maria Galińska, Wioletta Łoda, wicedyrektor gimnazjum - pani Małgorzata Nowak, dyrektor gimnazjum - pan Włodzimierz Malinowski, wychowawczyni - pani Sylwia Zagórska, Monika Tecław, Magdalena Sadalska, Urszula Łączkowska, Julita Sobkowiak, Laura Skowrońska;
II rząd (od lewej): Przemysław Messyasz, Szymon Wichura, Aleksander Napierała, Sebastian Szklaniewicz, Patryk Zwierzchlewski, Bartosz Wierzbicki, Marcin Wasilewski, Paweł Marachowski.

Klasa IIID - wychowawczyni  p. Anna Brauze



I rząd (od lewej):
Dajana Goldman, Magdalena Tomczewska, Magdalena Fręśko, Magdalena Matysiak, Jagoda Baksalara, Natalia Górska, wychowawczyni - pani Anna Brauze, dyrektor gimnazjum - pan Włodzimierz Malinowski, wicedyrektor gimnazjum - pani Małgorzata Nowak, Sara Kaźmierska, Daria Telenga, Sandra Poznańska, Katarzyna Hasik, Monika Kmieć, Anna Augustyniak;
II rząd (od lewej):I Bartłomiej Magdziarek, Mikołaj Adamczyk, Mateusz Kubacki, Piotr Przybył, Wojciech Trochimowicz.


ABSOLWENCI 2008
KLASA III A - wychowawczyni p. Magdalena Jujeczka



I rząd od lewej:

Maria Bartyzel, Anna Ciborek, Barbara Bartyzel, Roksana Kwieciak, Beata Przybył, wicedyrektor Małgorzata Nowak, dyrektor Włodzimierz Malinowski, wychowawczyni Magdalena Jujeczka, Anna Turek, Magdalena Wesołowska, Izabela Kowalczyk, Paulina Przybysz, Justyna Stokłos
II rząd od lewej:
Artur Piaskowski, Szymon Szymaniak, Adam Trochimowicz, Artur Walczak, Adrian Walas, Jacek Mruczyk, Mikołaj Szefler, Sebastian Jankowiak, Marcin Kołodziejczak, Patryk Sobczak, Mariusz Żyto

KLASA III B - wychowawczyni p. Anna Kubiak



I rząd od lewej:

Lidia Piechota, Joanna Gerlof, Katarzyna Gąsior, Barbara Dembińska, Daria Nowaczek, Agnieszka Dembińska, wychowawczyni Anna Kubiak, dyrektor Włodzimierz Malinowski, wicedyrektor Małgorzata Nowak, Klaudia Kostera, Ilona Patalas, Magdalena Brykarczyk, Beata Wrembel
II rząd od lewej:
Łukasz Kaczmarek, Dariusz Antoniewski, Mikołaj Kubiński, Filip Martyniec, Marcin Szymkowiak, Mateusz Magdziarek, Hubert Szymkowiak, Łukasz Antoniewski, Piotr Kuliński

KLASA III C - wychowawczyni p. Anita Rutkowska


I rząd od lewej:

Nadia Majewska, Anna Maciejewska, Weronika Krupa, Zuzanna Jakubowska, Paulina Derak, Amanda Pacholak, wychowawca Anita Rutkowska, dyrektor Włodzimierz Malinowski, wicedyrektor Małgorzata Nowak, Olimpia Stempel, Joanna Nowicka, Marta Rzeszuto, Marcjanna Kupś, Joanna Wawrzyniak, Małgorzata Obiegała
II rząd od lewej:
Marek Kalinowski, Patry Augustyn, Piotr Messyasz, Mariusz Konieczny, Tomasz Janicki, Łukasz Filipiak, Krzysztof Truchta, Szymon Rybak, Patryk Bartmiński, Adam Eichstaedt, Sławomir Napierała, Przemysław Drab


KLASA III D - wychowawczyni p. Kinga Matelska


I rząd od lewej:

Monika Wojtkowiak, Ewelina Mysior, Oliwia Kiełbowska, Marta Konieczka, Magdalena Heliasz, Marlena Woźniak, wychowawczyni Kinga Matelska, dyrektor Włodzimierz Malinowski, wicedyrektor Małgorzata Nowak, Anna Pielucha, Katarzyna Gidaszewska, Patrycja Matysiak, Magdalena Augustyn, Monika Kaźmierska, Martyna Mańka
II rząd od lewej:
Mateusz Telenga, Krzysztof Kubiaczyk, Krzysztof Czepczyński, Krzysztof Wykrota, Leszek Jaskuła, Michał Kozak, Łukasz Konieczny, Kamil Gąsiorek, Adrian Wleklak, Przemysław Szymański, Tomasz Springer, Mariusz Baksalara, Paweł Krauze


ABSOLWENCI 2007
KLASA IIIA - wychowawcy: p. D. Stokłos, p. W. Malinowski



OLGA KACZMAREK
- uczennica ze średnią 5,30 i wzorowym zachowaniem. Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem, nagrodę książkową oraz została wpisana do Księgi Prymusów.

JULIA MAĆKOWIAK - wzorowa uczennica ze średnią 5,0. Otrzymała świadectwo  z wyróżnieniem, nagrodę książkową.

ANGELIKA DAWIDOWSKA - uczennica ze średnią 4,92 i wzorowym zachowaniem. Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem.

  • ŁUKASZ ADAMCZAK
  • ANNA GRYGIER
  • KRZYSZTOF HYNEK
  • MARCIN IGNASIAK
  • ARKADIUSZ KOZŁOWSKI - został wpisany do Księgi Mistrzów Sportu.
  • LUDWIK MROZOWSKI
  • ADRIAN TRACZ


KLASA IIIB - wychowawcy: p. E. Golcz, p. M. Hamrol


MONIKA LIBERSKA - uczennica ze średnią 5,0, wzorowym zachowaniem i stuprocentową frekwencją. Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrodę książkową.

AGNIESZKA KLIKAWKA - uczennica za średnią 5,0 oraz wzorowym zachowaniem. Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem, nagrodę książkową oraz dyplom za pracę w Samorządzie Uczniowskim.

KAROLINA CZŁAPA - uczennica ze średnią 4,9. Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem.

MONIKA BŁASZYK - uczennica ze średnią 4,8. Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem.

WERONIKA JANKOWIAK - uczennica ze średnią 4,8. Otrzymała świadectwo 
z   wyróżnieniem.

  • MATEUSZ BARTYZEL
  • ANDRZEJ BEDNARZ
  • PATRYK JANZ - został wpisany do Szkolnej Księgi Mistrzów Sportu.
  • NATALIA JENEK
  • ANNA KAŁUCKA
  • ŁUKASZ KOZIOŁ
  • MARTA KROKOS
  • MAGDALENA KUCZA
  • MAŁGORZATA MAĆKOWIAK
  • JOANNA MUSIAŁ
  • MARCIN MYSIOR
  • DAWID OLECH
  • MATEUSZ SKOWROŃSKI
  • EWELINA STYPIŃSKA
  • ALEKSANDRA WIŚNIEWSKA


KLASA IIIC - wychowawca p. Renata Antkowiak



ANNA TECŁAW
- uczennica ze średnią 5,29 i wzorowym zachowaniem. Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem, nagrodę książkową, dyplom za pracę w zespole redakcyjnym gazetki "Nasz Świat", dyplom i nagrodę za rozsławianie dobrego imienia szkoły poprzez zajęcie czołowych miejsc w konkursach oraz wykonanie licznych prac plastycznych i artystycznych na rzecz szkoły, podziękowanie za wzorową pracę w Samorządzie Uczniowskim. Zostaje wpisana do Kroniki Szkoły, Księgi Mistrzów Sportu oraz Księgi Pocztu Sztandarowego.

TOMASZ JAKUBOWSKI - uczeń ze średnią 5,21 i wzorowym zachowaniem. Otrzymał świadectwoz wyróżnieniem, nagrodę książkową, dyplom za pracę w zespole redakcyjnym gazetki "Nasz Świat", dyplom i nagrodę książkową za pracę na rzecz ZHP. Został wpisany do Kroniki Szkoły.

MARCIN SZEPCZYŃSKI - uczeń ze średnią 5,21 i wzorowym zachowaniem. Otrzymał świadectwo z wyróżnieniem, nagrodę książkową. Został wpisany do Kroniki Szkoły.

SARA AUGUSTYN - uczennica ze średnią 5,07 i wzorowym zachowaniem. Otrzymała świadectwo    z wyróżnieniem, nagrodę książkową oraz dyplom za pracę w zespole redakcyjnym gazetki "Nasz Świat".

MICHALINA JADWIŻAK -  uczennica ze średnią 5,07 i wzorowym zachowaniem. Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem, nagrodę książkową oraz dyplom za pracę w zespole redakcyjnym gazetki "Nasz Świat". Została wpisana do Księgi Mistrzów Sportu.

JOANNA SKORNOWICZ - uczennica ze średnią 5,07 i wzorowym zachowaniem. Otrzymała świadecwto z wyróżnieniem, nagrodę książkową oraz dyplom za pracę w zespole redakcyjnym gazetki "Nasz Świat".

PATRYK WOJCIECHOWSKI - uczeń ze średnią 5,07 i wzorowym zachowaniem. Otrzymał świadectwo z wyróżnieniem, nagrodę ksiązkową. Został wpisany do Kroniki Szkoły.

JACEK JARZĄB -  uczeń ze średnią 5,0 i zworowym zachowaniem. Otrzymał świadectwo z wyróżnieniem, nagrodę książkową, dyplom za pracę w zespole redakcyjnym gazetki "Nasz Świat", podziękowanie za wzorową pracę w Samorządzie Uczniowskim. Został wpisany do Księgi Pocztu Sztandarowego.

MAGDALENA SOWA - uczennica ze średnią 4,79 i wzorowym zachowaniem. Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem, nagrodę książkową, dyplom za pracę w zespole redakcyjnym gazetki "Nasz Świat", dyplom za pracę na rzecz ZHP.

  • WOJCIECH BIELEJEWSKI
  • SANDRA BRUKWICKA - otrzymała dyplom za pracę w zespole redakcyjnym gazetki "Nasz Świat",
  • ALEKSANDRA GOROŃSKA
  • KRZYSZTOF HAŁAS
  • HUBERT HASIK - otrzymał nagrodę rzeczową za osiągnięcia sportowe. Został wpisany do Księgi Mistrzów Sportu.
  • DAWID HELIASZ
  • ŁUKASZ KIJEWSKI
  • PAULINA ŁODYGA - została wpisana do Księgi Mistrzów Sportu.
  • TOMASZ MALINOWSKI
  • KATARZYNA OCZUJDA
  • AGNIESZKA OSES - otrzmała  dyplom za pracę na rzecz ZHP.
  • MARTA PRZYBYŁ - otrzmała  dyplom za pracę na rzecz ZHP.
  • DOROTA SKRZYPCZAK
  • ERYK SOSIŃSKI - został wpisany do Księgi Mistrzów Sportu.
  • DOROTA SZWOJŁO - została wpisana do Księgi Mistrzów Sportu.
  • JACEK WIELGOSZ


KLASA IIID - wychowawca p. Honorata Pytel



MIROSŁAWA SKABARA
- uczennica ze średnią 5,1 i wzorowym zachowaniem. Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem, nagrodę książkową, dyplom za pracę w zespole redakcyjnym gzetki "Nasz Świat". Została wpisana do Księgi Prymusów.

AGNIESZKA BULUK - uczennica ze średnią 5,07 i wzorowym zachowaniem. Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrodę książkową. Zostałą wpisana do Kroniki Szkoły.

AGNIESZKA WYKROTA - uczennica ze średnią 5,0 i wzorowym zachowaniem oraz frekwencją. Otrzymała świadectwo z wyróżnieniem, nagrodę książkową oraz dyplom za pracę w zespole redakcyjnym gazetki "Nasz Świat".

JOANNA STYPIŃSKA - uczennica ze średnią 4,8 i wzorowym zachowaniem. Otrzymała świadecwto z wyróżnieniem, dyplom za wzorową pracę w samorządzie Uczniowskim oraz dyplom za pracę w zespole redakcyjnym gazetki "Nasz Świat". Zostaje wpisana do Kroniki Szkoły.

  • KAROL HAMERNIK
  • PAULINA JANUSZANIS
  • MARTYNA KANDULSKA - otrzymała dyplom za pracę w Samorządzie Uczniowskim.
  • TOMASZ KOLIŃSKI
  • WOJCIECH KOLIŃSKI
  • ANGELIKA KOWALEWSKA -  otrzymała dyplom za wzorową pracę w Samorządzie Uczniowskim.
  • DOMINIKA MIKOŁAJCZAK - otrzymała dyplom za pracę na rzecz ZHP.
  • MARCIN NADOLNY
  • MAGDALENA NOWICKA - otrzymała dyplom za pracę na rzecz ZHP. Została wpisana do Księgi Mistrzów Sportu.
  • BŁAŻEJ PRACUK
  • MATEUSZ PRZYBYSZ
  • MATEUSZ RUTA
  • MAGDALENA RZEPA
  • KRZYSZTOF SIEPKA
  • BARTOSZ STEFAŃSKI - został wpisany do Księgi Mistrzów Sportu.
  • KLAUDIA TYLL - otrzymała dyplom za pracę w zespole redakcyjnym  gazetki "Nasz Świat"
  • WOJTAŚ PIOTR
  • WOŹNIAK MARTA 


KLASA IIID - wychowawca p. Małgorzata Filipiak

  • Badziński Krystian
  • Dłużewski Adam
  • Maćkowiak Bartosz
  • Rożynek Marta

ABSOLWENCI 2006


KLASA A - wychowawca p. Małgorzata Nowak


UCZNIOWIE:

  • Ciborek Andrzej
  • Dolata Bartłomiej
  • Formańska Anna
  • Formańska Paulina
  • Kaczmarek Marcin
  • Kaczmarek Patrycja
  • Kołodziejczak Ewelina
  • Kosicki Bartłomiej
  • Kozłowska Julia
  • Kwiatkowski Wojciech
  • Lubka Agnieszka
  • Modzelewska Ewa
  • Mruczyk Anna
  • Musiał Patryk
  • Nożyńska Patrycja
  • Sobańska Barbara
  • Stachowiak magdalena
  • Stępień Jakub
  • Szefler Marcin
  • Winiecka Justyna


KLASA B - wychowawca p. Małgorzata Hamrol


UCZNIOWIE:

  • Antoniewska Katarzyna
  • Boczek Joanna
  • Buszewski Czesław
  • Dłużewska Romana
  • Gąsior Magdalena
  • Górski Mateusz
  • Hynek Karol
  • Konieczna Magdalena
  • Kończak Tomasz
  • Kozłowska Daria
  • Mańczak Weronika
  • Nitka Anna
  • Piechowiak Dariusz
  • Ratajczak Piotr
  • Różycka Roksana
  • Sztelle Julia
  • Wieczorek Małgorzata
  • Woźna Anna
  • Zwierzchlewska Angelika


KLASA C - wychowaca p. Bożena Malinowska



UCZNIOWIE:

  • Buszewska Patrycja
  • Dekiert Paweł
  • Frąckowiak Natalia
  • Galińska Teresa
  • Gąsiorek Magdalena
  • Głowicka Agnieszka
  • Klauze Mateusz
  • Lewański Bartłomiej
  • Litwiejko Justyna
  • Małecka Adriana
  • Nowak Tomasz
  • Popielarz Paulina
  • Przystańska Dominika
  • Skirecka Magdalena
  • Skwierzyńksa katarzyna
  • Szymczak Angelika


KLASA D - wychowawca p. Anna Brauze



UCZNIOWIE:

  • Ałtyn Małgorzata
  • Bluge Monika
  • Derak Jakub
  • Fręśko Maciej
  • Frydenberg Paweł
  • Gidaszewski Tomasz
  • Grześkowiak Przemysław
  • Kalinowski Marcin
  • Kandulski Sebastian
  • Kaniecki Mateusz
  • Karaś Krzysztof
  • Kaźmierczak Joanna
  • Krówczyński Rafał
  • Kupś Dobromił
  • Lurka Marta
  • Majewska Katarzyna
  • Nowak Dominika
  • Nowak Mateusz
  • Oses Paweł
  • Piotrowska Joanna
  • Przybył Weronika
  • Roj Szymon
  • Templin Sylwia
  • Walczak Marlena
  • Wurst Marta


KLASA E - wychowawcy: p. K. Reinholz/ p. J. Andrzejak



UCZNIOWIE:

  • Bojanowski Miłosz
  • Cicha Małgorzata
  • Czepczyńska Martyna
  • Frącek Mariusz
  • Graczyk Janusz
  • Janczewska Anna
  • Kijewska Hanna
  • Krawczak Agnieszka
  • Kuźlan Paweł
  • Mierzwicka Magdalena
  • Napierała Natalia
  • Nowicki Mateusz
  • Przybysz Bartłomiej
  • Robakowski Dawid
  • Skrętkowski Kamil
  • Sparniuk Michał
  • Stawik Natalia
  • Tyberian Daria
  • Żyto Tomasz


KLASA F - wychowawca p. Małgorzata Filipiak



UCZNIOWIE:

  • Badziński Piotr
  • Chmielarz Marta
  • Dobak Dawid
  • Kalinowski Artur
  • Nowak Zenon
  • Osińska Anna
  • Ptaszkowska Katarzyna
  • Rożynek Daniel
  • Sobański Mateusz
  • Szczęśniak Anna

ABSOLWENCI 2005

Klasa III A – wychowawczyni p. Magdalena Jujeczka

I rząd (od lewej): Maria Liberska, Monika Ziemniewska, Ewelina Lubka, Magdalena Pietrzak, p. Magdalena Jujeczka, dyrektor Włodzimierz Malinowski, wicedyrektor Maria Legeżyńska, Katarzyna Hartwich, Michalina Wiśniewska, Kornelia Kałucka;

II rząd (od lewej): Bartosz Tomczewski, Damian Kaczmarek, Błażej Waśkowiak, Paweł Tomczak, Krystian Toczek, Krzysztof Lala, Dawid Kowalczyk.

Klasa III B – wychowawczyni p. Anna Kubiak

I rząd (od lewej): Ewa Hynek, Barbara Piechota, Malwina Kostera, Joanna Frączak, Katarzyna Pisarczyk, p. Anna Kubiak, dyrektor Włodzimierz Malinowski, wicedyrektor Maria Legeżyńska, Lidia Gąsior, Magdalena Kozłowska, Elżbieta Kałek, Hanna Dłużewska;

II rząd (od lewej): Bartosz Ignasiak, Mateusz Walczak, Tomasz Wrembel, Adam Szymkowiak, Łukasz Wołgusiak, Marcin Marciniak.

Klasa III C – wychowawca p. Paweł Grenda

I rząd (od lewej): Marta Kiełbowska, Weronika Pasternak, Emilia Woźniak, Natalia Przybył, dyrektor Włodzimierz Malinowski, wicedyrektor Maria Legeżyńska, p. Paweł Grenda, Ewelina Hamernik, Ewa Robakowska, Joanna Swiergiel;

II rząd ( od lewej): Marcin Mul, Norbert Brukwicki, Grzegorz Doniec, Patryk Frost, Jarosław Dolata, Mateusz Siepka, Mateusz Szymczak, Stanisław Hoły, Karol Szkudlarek.

Klasa III D – wychowawczyni p. Maria Legeżyńska


I rząd (od lewej): Karolina Springer, Marta Pielucha, Anna Szlagowska, Jagoda Naglik, Marta Mikołajczak, p. Maria Legeżyńska, dyrektor Włodzimierz Malinowski, Alicja Mazurek, Dominika Mazankiewicz, Beata Ankowska, Natalia Popielska, Małgorzata Milczarek;

II rząd (od lewej): Krystian Foltyn, Łukasz Jakubowski, Bartosz Krystkowiak, Jacek Filipiak, Krzysztof Oses, Przemysław Koliński, Piotr Majewski, Adrian Słomiński, Mateusz Kaczmarek, Wojciech Sosnowski, Łukasz Kubiaczyk.

Klasa III E – wychowawczyni p. Sylwia Zagórska (Anna Turek)


I rząd (od lewej): dyrektor Włodzimierz Malinowski, Marta Berlińska, Anna Tyll, Anna Szepczyńska, Paulina Przybysz, Anna Truchta, Patrycja Oleksy, Ewelina Krówczyńska, p. Anna Turek, p. Sylwia Zagórska, wicedyrektor Maria Legeżyńska, Joanna Grajzer, Agnieszka Bręczewska, Anna Cicha, Ewelina Borowczyk, Barbara Grześkowiak, Agnieszka Litwiejko;

II rząd (od lewej): Bartłomiej Ogórek, Mateusz Roj, Marcin Człapa, Patryk Nowicki, Jacek Tecław, Krzysztof Hermann, Alan Wawszczak, Leszek Przybylski, Joanna Gawłowska, Natalia Gorońska.

Klasa III F – wychowawczyni p. Małgorzata Filipiak


Stoją od lewej: wicedyrektor Maria Legeżyńska, Katarzyna Nadolna, Karolina Glapa, p. Małgorzata Filipiak, Paweł Sobański, Karol Kubiszewski, dyrektor Włodzimierz Malinowski.


ABSOLWENCI 2004

Klasa III A – wychowawczyni p. Honorata Pytel


I rząd ( od lewej): dyrektor Włodzimierz Malinowski, wicedyrektor Maria Legeżyńska, Anna Sidorowicz, Natalia Mikołajewska, Żaneta Marciniak, p. Honorata Pytel, Katarzyna Nitka, Marta Szymańska, Magdalena Wieczorek, Daria Pluta, Anna Raczak, Anna Nadolna;

II rząd (od lewej): Dawid Palszys, Milan Szwedek, Wojciech Szymkowiak, Krzysztof Taisner, Paweł Tybel, Błażej Graczyk, (Marcin Marciniak).

Klasa III B – wychowawczyni p. Ewa Golcz

I rząd (od lewej): wicedyrektor Maria Legeżyńska, Małgorzata Trochimowicz, Natalia Ćwiertnia, Paulina Mysior, Anita Rybarczyk, Kornelia Adamska, Maria Hartwich, Paulina Krokos, p. Ewa Golcz, Monika Ćwiertnia, Anna Oleksy, Patrycja Lisowska, Paulina Kwiatkowska, Agnieszka Matuszczak, Weronika Kaczmarek, Beata Owsianna, Sylwia Owsianna;

II rząd (od lewej): dyrektor Włodzimierz Malinowski, Mariusz Stachowiak, Marek Człapa, Roman Konieczko, Mateusz Lubka, Artur Mruczyk, Marcin Tafelski, Bartosz Kaczmarek, Paweł Winiecki, Łukasz Ciborek.

Klasa III C – wychowawczyni p. Renata Antkowiak

I rząd (od lewej): wicedyrektor Maria Legeżyńska, Joanna Chmielarz, Sylwia Stefańska, Joanna Jujeczko, Patrycja Brukwicka, Katarzyna Skirecka, Patrycja Maćkowiak, p. Renata Antkowiak, Kamila Mrozowska, Joanna Pacuła, Małgorzata Michalska, Karolina Tecław;

II rząd (od lewej): dyrektor Włodzimierz Malinowski, Szymon Kiełbowski, Daniel Suterski, Radosław Wandelt, Kamil Głowicki, Łukasz Stenciok, Andrzej Skitek, Bartosz Graczyk, Mateusz Celebucki.

Klasa III D – wychowawczyni p. Dorota Stokłos

I rząd (od lewej): Anna Majewska, Katarzyna Gruszka, Natalia Szczepkowska, Amanda Grużewska, Milena Skotarczak, Anna Sowa, Daria Woźna, Joanna Jerzyk, p. Dorota Stokłos, Magdalena Obiegała, Aneta Til, Sandra Perz, Marta Pielucha, Daria Rybarczyk, Anna Oses, Karolina Szudrzyńska, Katarzyna Kaźmierczak, dyrektor Włodzimierz Malinowski;

II rząd (od lewej): Łukasz Wykrot, Mariusz Liberski, Przemysław Napierała, Marek Kucharczyk, Patrycjusz Ulatowski, Damian Kandulski, Maciej Mazurek, Łukasz Mantej, Krzysztof Drab, Łukasz Telenga.

Klasa III E – wychowawczyni p. Anita Rutkowska

Rząd od prawej: p. Anita Rutkowska, dyrektor Włodzimierz Malinowski, wicedyrektor Maria Legeżyńska; dziewczęta: Natalia Szymańska, Paulina Bartkowiak, Iwona Słomianowska, Natalia Grzeszkowiak, Agnieszka Pawełczyk, Magdalena Oleksy, Daria Borowiak, Daria Kaszuba, Patrycja Ogórek, Karolina Messyasz, Anna Milczarek, Teresa Herman;

chłopcy od prawej: Paweł Majewski, Bartosz Augustyn, Tomasz Krug, Robert Naglik, Łukasz Przybylski, Jakub Brykarczyk, Krzysztof Kulczyński, Paweł Gąska, Andrzej Wielgosz, Piotr Pawełczyk, Tomasz Musiał, Paweł Winiecki, Łukasz Wojciechowski.

Klasa III F – wychowawczyni p. Małgorzata Filipiak

Od prawej: dyrektor Włodzimierz Malinowski, Tomasz Mikołajczak, Malwina Świątek, Izabela Kawecka, p. Małgorzata Filipiak, wicedyrektor Maria Legeżyńska, Dawid Walkowiak, Andrzej Skrzypczak.